Gülümsemenizi korur...

0312 212 77 79

GÜLÜMSEMENİZİ KORUR

ZORLU BROKERLİK

Müşterilerimize sigorta bilincini ve fayda-maliyet analizini en verimli şekilde yansıtmayı sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Bu hedefler doğrultusunda benimsediğimiz prensiplerle risklere karşı değerlerinizi güvenle yönetiyoruz. Hedefimizi ve önceliğimizi pazar payı büyüklüğü olarak değil hizmet kalitesi ve verimlilik olarak tanımlamayı tercih ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini devamlılığını sağlayıp en iyi  hizmeti vererek, kurumsal yapımızla sigortacılık sektöründeki öncü şirketleri arasındaki yerimizi korumaktır.
Yalnız Türkiye değil Dünya çapındaki tüm sigorta şirketleri ile çalışmaya yetkisi olan şirketimiz, tüm müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek için, yalnızca sigorta piyasalarının kalbi olan Londra ile sınırlı kalmadan alternatif piyasalarla da ortaklık ve bağlantılar kurmuştur. Bu sayede bilgi, teminat, fiyat konularında geniş imkanlara sahip olmuştur. Sigorta şirketlerinin, anlaşmalı reasürans kapasitesinin tükenmesi, ilgili riskin anlaşmalı reasürans kapsamında olmaması, trete dengesinin bozulmak istenmemesi veya reasürans politikalarını ilgilendiren herhangi bir nedenle ihtiyari reasürans kapasitesine ihtiyaç duymaları halinde Zorlu Brokerlik ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlamaktadır.

Kurumsal müşterilerimizin dünya çapındaki Mühendislik, İnşaat, Havacılık, Politik Riskler, Ticari Alacak risklerine reasürans aşamasından poliçe aşamasına baştan uca hizmet sağlıyoruz. Tek bir noktadan Türkiye ve Dünya sigorta piyasalarına ulaşabilmek, en geniş teminatları un uygun fiyatlara sağlayabilme fırsatı yaratmaktadır. Bu hareket ve kontrol kabiliyeti ile istenilen sigorta şirketi ve/veya şirketlerini seçme özgürlüğü mümkün olmaktadır.

Misyonumuz

Profesyonel yönetim ve hizmet anlayışımızı en etkin şekilde kullanıp, müşterilerimizin sigorta gereksinimlerini sağlayarak, müşteri ve çalışan memnuniyetini devamlı kılmak, sektör standartlarının artırılmasını ve sigorta bilincinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden uzun soluklu iş birliktelikleri sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sigorta brokerliğinde öncü hizmetleri ve fark yaratan uzmanlıklarıyla sektörün değişim liderliğini üstlenen ve paydaşlarına değer yaratan Sigorta Brokeri olmaktır.

Menü

 
 

Zorlu Sigorta Reasürans Brokerliği A.Ş.'nin resmi web sitesi şu anda ziyaret ettiğiniz https://www.zorlubrokerlik.com.tr'dir.

 

 

Şirketimizin, zorlusigorta.com adlı web sitesi ile herhangi bir bağı ve ilişkisi bulunmamaktadır.