Gülümsemenizi korur...

0312 212 77 79

HAKKIMIZDA

1990 yılında “Zorlu Sigorta” olarak başladığımız sigorta sektörüne, 2011 yılından bu yana Zorlu Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. adı altında devam ediyoruz, 2011 yılında brokerliğe taşımaya karar vermiş olup Hazine Müsteşarlığına hayat, Hayat Dışı, Bireysel Emeklilik ve Reasürans branşında ruhsat talebinde bulunmuştur.

Kurucumuz Haluk BERBEROĞLU’nun yenilenme ve gelişmeye dayanarak inşa ettiği sağlam temeller üzerinde, müşterilerimizin güveniyle yükseliyoruz.

Sahip olduğunuz değerlerin risklerini güvenli ve en uygun fiyatlarla güvence altına almaktadır.Bizimle çalışmak, bizim sigortacılıktaki 30 yıllık uzmanlığımızdan, yurt içi ve yurt dışı sigorta ve reasürans gücümüzden ve tecrübemizden yararlanıp, işinizi kaçırmadan, kazanmaktır. Kuruluşumuz müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünlerini, karşılaştırmalı olarak kurumsal ve bireysel müşterilerine en hızlı ve doğru şekilde ulaştırmak için kurulmuştur.

Zorlu Brokerlik A.Ş.

Zorlu Sigorta & Reasürans Brokerliği

Portföyünde yer alan müşterilerin, ihtiyaçlarına göre, sigorta poliçelerinin hazırlanmasından hasar yönetimine kadar alternatif çözümler üretir.

ZORLU BROKERLİK

Açık, daha iyi ve kaliteli servis vermeye yönelik, geliştirici özelliklerinden maksimum yararlanılabilinecek ve herşeyden önemlisi ihtiyaçlara uygun talepleri tespit ederek işbirliği içinde olmayı hedeflemektedir.

ZORLU BROKERLİK; risk analizi, poliçe yönetimi ve poliçe sonrası özel hizmetleri ile farklı ve özel marka olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda kredi derecelendirme notu yüksek olan ve tümü Türkiye’ de faaliyet gösteren sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Bu şirketlerce kabul edilen underwriter ve mali bünyesi güçlü reasürörle ile işbirliği yapmaktadır. ZORLU BROKERLİK, portföyünde yer alan müşterilerin, ihtiyaçlarına göre, sigorta poliçelerinin hazırlanmasından hasar yönetimine kadar alternatif çözümler üretmektedir.

Menü

 
 

Zorlu Sigorta Reasürans Brokerliği A.Ş.'nin resmi web sitesi şu anda ziyaret ettiğiniz https://www.zorlubrokerlik.com.tr'dir.

 

 

Şirketimizin, zorlusigorta.com adlı web sitesi ile herhangi bir bağı ve ilişkisi bulunmamaktadır.