Gülümsemenizi korur...

0312 212 77 79

İHTİYAÇ ANALİZİ

Sigorta brokerleri, müşterilerinin temsilcisidir, sigortalanabilir risklerin tesbiti, sınıflandırılması, risk azaltıcı önlemlerin belirlenerek alınabilecek fiziki emniyet tedbirleri konusunda görüşlerini sunmalıdır. Bunun sonucunda en uygun sigorta, en geniş kapsam ve en uygun koşullarla programının hazırlanması konularında müşterilerine rapor halinde sunulmalıdır.

Zorlu Brokerlik; müşterilerinin faaliyetleri kapsamında ortaya çıkabilecek sigortalanabilir riskleri tespit eder, sınıflandırır, risk azaltıcı önlemleri belirler ve fiziki emniyet konusunda görüş sunar.

Zorlu Brokerlik İhtiyaç Analiziyle size en uygun sigorta, en geniş kapsam ve en uygun koşulları sunar.

sigorta ihtiyaç analizi

ÜRÜN ANALİZİ

Yapılan ihtiyaç analizinden yola çıkarak müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek çözümleri üretmek için geniş ürün bilgimizi, şartların belirlenmesinde kullanırız. Müşterilerimizin sigorta ihtiyacının belirlenmesini takiben (varsa Risk Analizi Raporundaki sigorta programı da esas alınarak) yürürlükteki sigorta poliçelerinin analizi, başlıca sigorta şirketleri nezdinde fiyat araştırması yapılması, en uygun fiyatı veren şirketlere ait tekliflerin incelenmesi ve sonuçların karşılaştırılabilir bir yapıda müşteriye sunulması bu hizmetin kapsamını oluşturur.

BROKERLİK VE REASÜRANS

Tecrübemiz, tüm taraflar için beklentileri karşılamakta ve en yüksek derecede tatmin edici çözüm üretme imkanı sağlamaktadır. Ürün analizi sonrasında uygun programın oluşturulması neticesiyle sigorta şirketlerinden alınan teklifler ayni şartlar altında bir araya getirilir. Karşılaştırmalı fiyat ve muafiyet tabloları oluşturularak müşterilere sunulur.Sigorta şirketleri arasındaki teminat farklılıkları bu tablolar üzerinde gösterilir. Bu çalışma neticesi müşterinin uygun bulduğu sigorta şirketlerinin teklifleri üzerinden son revizyonların temini yapılır.

HASAR SERVİSİ

Hasar servisimiz bugüne kadar çok karmaşık ve büyük montanlı hasarlarda dahi başarıyla sonuca ulaşmıştır. Güçlü ve proaktif hasar kültürümüzle disiplinli, takip, 7/24 ulaşılabilir felsefeyle hızlı çözüme ulaşırız.

ASİSTANS HİZMETLERİ

Gerek sigorta poliçeleri ekinde gerekse bağımsız olarak verilen asistans teminatları sigortalılarımıza konforlu yaşamlarına destek sağlamaktadır. Sigorta poliçesinde bulunan teminatlara ek olarak life style, medical vb. branşlarda destek sağlamaktadır.

Menü

 
 

Zorlu Sigorta Reasürans Brokerliği A.Ş.'nin resmi web sitesi şu anda ziyaret ettiğiniz https://www.zorlubrokerlik.com.tr'dir.

 

 

Şirketimizin, zorlusigorta.com adlı web sitesi ile herhangi bir bağı ve ilişkisi bulunmamaktadır.